... tylko jeden taki jest !

Wesela

Jak przyjęcie weselne to tylko w Pałacu!

 

Spełniamy Wasze marzenia o idealnym weselu. Ten dzień musi pozostać w Waszej pamięci i pamięci Waszych Gości na wiele długich lat.

 

Hotel Pałac – to przestronna sala balowa, gdzie z wielką dbałością o szczegóły tworzymy dla Państwa - klimat podniosły i elegancki. 

Proponujemy przyjęcia zasiadane przy stołach okrągłych lub tradycyjnie – prostokątnych.

Wielkość sali zależy od liczby Państwa Gości – dbamy o to, by zachować przestrzeń zarówno do tańczenia ale także pomiędzy stołami, gdzie Państwa Goście czują się wygodnie i komfortowo.

Państwa wkład w aranżacje w ustawieniu stołów oraz wystroju sali - są mile widziane, gdyż wierzymy że wraz z naszym wieloletnim doświadczeniem a Państwa pomysłami – stworzymy niepowtarzalne przyjęcie weselne.

 

Dla Osób marzących o Weselu w plenerze – proponujemy przestronną drewnianą altanę, umiejscowioną w zacisznym punkcie Pałacowego parku, która pomieści nawet 600 osób; altana wyposażona jest w drewnianą podłogę, scenę, toalety a starannie przystrojona na ten dzień – stanie się idealnym miejscem na zorganizowanie Państwa przyjęcia weselnego w plenerze. W takim przypadku indywidualnie przygotujemy dla Państwa menu.

 

Gościom Weselnym proponujemy pobyt w *** Hotelu i jego komfortowo urządzonych pokojachw bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy warianty z menu weselnym z bogatym wyborem dań kuchni tradycyjnej - regionalnej.; ale jesteśmy także otwarci na wszelkie Państwa sugestie pod względem indywidualnego doboru potraw. Ponadto oferujemy dania kuchni indyjskiej, węgierskiej ale także stoły tematyczne które z pewnością uatrakcyjnią Państwa przyjęcie. W naszych „wariantach weselnych” proponujemy ciasta i torty pochodzące ze sprawdzonej cukierni, z którą współpracujemy od wielu lat; Przyszli Państwo Młodzi mogą z katalogu dobrać wzór wymarzonego tortu.

 

Na Państwa życzenie:

  • organizujemy transport Gości,

  • elegancko przybrane stoły (bukiety),

  • przybrane krzesła (pokrowce),

  • dowiezienie Państwa Młodych wozem dworskim zaprzężonym w konie na teren parku Hotelu Pałac.

 

Należy pamiętać – że nasz park – to także idealne miejsce – do zorganizowania sesji zdjęciowej dla Państwa Młodych, którzy będą na miejscu z Gośćmi a klimat zieleni drzew i krzewów parku Hotelu Pałac – pozwolą na zatrzymanie w kadrze – tych najpiękniejszych momentów.

 

Polecamy także poprawiny w stylu eleganckim lub w stylu biesiadnym. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz polecamy wspaniałych muzyków czy DJ-a – którzy uświetnią Państwa wieczór.

 

Nie można zapomnieć także o Wieczorach - Panieńskim i Kawalerskim – latem polecamy basen (zewnętrzny – jedyny taki na Podkarpaciu) – a przy nim zadaszoną altanę z nagłośnieniem i specjalnie przygotowane menu w atrakcyjnych cenach. Polecamy kulinarne „klimaty”- grillowe, śródziemnomorskie, węgierskie i karpackie a do tego trunki i napitki w bardzo atrakcyjnych cenach. A Na Państwa życzenie istnieje możliwość przystrojenia obiektu tak, by stał się miejscem niepowtarzalnym.

Z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu parku, w pałacowo-dworskim stylu.

 

Zobaczcie krótki film - portal gdziewesele.pl - poleca w Rzeszowie - Hotel Pałac w Jasionce.

 

 Zapraszamy!